Apie mus

 

UAB „Mediniai padėklai“ yra prekybos mediniais padėklais įmonė. Įmonėje dirba kvalifikuoti, daugiametę patirtį turintys specialistai, kurie visada pasirengę teikti konsultacijas padėklų ūkio tvarkymo klausimais.

Įmonė prekiauja naujais ir naudotais EUR standartą atitinkančiais ir kitų tipų mediniais padėklais, šarnyrine tara, plastikiniais padėklais. Per metus parduodame apie 300 000 vnt. padėklų tai įgalina patenkinti įvairių padėklų naudotojų pageidavimus ir poreikius.

Produkcija realizuojama visoje Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turime supirkimo punktus Vilniuje ir Kaune, kur padėklai perkami iš fizinių ir juridinių asmenų, rūšiuojami ir sandėliuojami po stogu, todėl naudotojui pateikiami pagal poreikius sausi ir švarūs.

Mes dirbame remdamiesi pagrindiniais savo veiklos principais: padėklų supirkimo ir pardavimo kainų lankstumas, abipusiai naudingas bendradarbiavimas su klientu, vienodas požiūris į klientą nepriklausomai nuo prekybos apimčių.

Naudojant produkcijos pakavimui panaudotus padėklus yra mažinama produkcijos savikaina, taupomi gamtos ištekliai, mažinama aplinkos tarša, todėl siūlome bendradarbiauti su mumis.